Rolety zewnętrzne - EURO-COLOR

Drukuj

eurocolor kFirma EUROCOLOR została założona w 1996 roku. Ideą było stworzenie przedsiębiorstwa produkującego wysokiej jakości okna i drzwi oraz rolety.

Stawiając na jakość oferowanych produktów, firmie EUROCOLOR od samego początku towarzyszą duże inwestycje w zakresie produkcji, systemu obsługi handlowej oraz dystrybucji.

Stąd też w niedługim czasie nowoczesne, sterowane komputerowo linie produkcyjne, znalazły swoje miejsce w nowo wybudowanej, zgodnej z normami międzynarodowymi hali produkcyjnej. W odpowiedzi na istniejące zapotrzebowanie oraz w celu usprawnienia obsługi coraz to większej liczby odbiorców w 2007 roku uruchomiono kolejny zakład z centrum produkcyjno-magazynowym oraz biurowcem, zawsze serdecznie goszczącym klientów firmy.rolety euro
Systematycznie powiększana baza transportowa jest gwarancją sprawnego i szybkiego dotarcia z zamówieniami do klientów. Dlatego też firma EUROCOLOR zawsze jest w stanie zapewnić swoim kontrahentom bardzo krótkie terminy realizacji zamówień oraz wysoką jakość obsługi.

Firma EUROCOLOR współpracuje z renomowanymi dostawcami: REHAU - profile PCV, ROTO - okucia, GU - okucia drzwiowe, PONZIO - profile aluminiowe.

EUROCOLOR oferuje szeroką gamę produktów z PCV i ALU, do których należą m.in.: okna, drzwi wejściowe, drzwi przesuwne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne, parapety i inne towary uzupełniające stolarkę okienno-drzwiową.

Dzięki konsekwencji i wytrwałości w działaniu firma EUROCOLOR uzyskała zaufanie tysięcy klientów oraz uznanie w oczach setek partnerów handlowych w kraju i za granicą.

Firma EUROCOLOR intensywnie inwestuje w zasoby ludzkie, dzięki czemu wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest podstawą sprawnego funkcjonowania firmy. Pozwala ona na efektywne organizowanie pracy wszystkich działów firmy, dzięki czemu producent EUROCOLOR może zaoferować swoim odbiorcom atrakcyjne ceny i dogodne warunki współpracy handlowej.

Celem nadrzędnym firmy EUROCOLOR jest zwiększenie udziału w rynku krajowym i zagranicznym poprzez kolejne inwestycje, zapewnienie wysokiej jakości obsługi handlowej, rozbudowę i utrzymanie ciągłego, dynamicznego tempa rozwoju. Dlatego też EUROCOLOR jest solidnym i godnym zaufania partnerem otwartym na podjęcie owocnej współpracy handlowej.


Źródło: http://www.euro-color.com.pl

Przejdź na stronę producenta